Het Lichthuis is geopend op dinsdag t/m donderdag tussen 9.30 en 12.00 uur

Iedere dinsdag, woensdag en donderdag bent u van 9:30 tot 12:00 van harte welkom voor een kopje koffie en een praatje. Er is dan een gastvrouw aanwezig. Op maandag en vrijdag is er geen gastvrouw aanwezig en is een bezoek aan Het Lichthuis uitsluitend mogelijk na een afspraak.

Het Lichthuis, Waagplein 10,
links van de Grote of Laurenskerk.


Elke donderdag, inleveren producten Voedselbank

Voedselbank
Iedere donderdag is er de mogelijkheid tot het inleveren van producten ten behoeve van de Voedselbank. Tijdstip tussen 12.30 en 13.00 uur in de Grote Kerk, ingang Waagplein.
Wim Koole, Coördinator Voedselbank Weesp
Tel: 0294 411 816

Dinsdagmiddag soos

Dinsdagmiddag soos  Elke dinsdagmiddag bent u van harte welkom in Het Lichthuis, Waagplein 10, van 14.00 tot 16.00 uur.


Kerksite+ elke zondagavond

Elke zondagavond vanaf 19:30 in het Bios-gebouw, Middenstraat 131

Laurenskoor elke dinsdagavond

Elke dinsdagavond om 20 uur 15
Laurenskoor in het Lichthuis.
"Kan je nog zingen?
zing dan mee!"

Kerkdiensten in verpleeghuis De Hogeweyk

24 juni   Dhr. G. Herderschee 08 juli Dhr. G. Herderschee

Kerkdiensten in verzorgingshuis Oversingel

22 juni   Dhr. G. Herderschee

Webwinkel beschikbaar via de PGWD website en App ‘Kerkgeld’

In januari 2018 heeft onze gemeente een Webwinkel in gebruik genomen. Via de Webwinkel kunt u onder meer collectebonnen bestellen/betalen, giften overmaken en daarnaast bevat de App ook het nieuws en de liturgie voor de dienst op zondagmorgen.

De tab 'Webwinkel' op onze PGWD website geeft u toegang tot onze Webwinkel.

Ook via de App 'Kerkgeld' heeft u toegang.

Deze App is te downloaden via de App Store [Apple] of Google Play [Android].

Om volledig gebruik te kunnen maken van de Webwinkel (o.a. bestellingen collectebonnen) willen we u/je vragen een account aan te maken. In de Webwinkel hiervoor de tab 'Mijn PGWD' aanklikken en op de webpagina als 'Nieuwe bezoeker' de gevraagde gegevens invullen of in de App Kerkgeld onze gemeente zoeken ('Webwinkel PGWD') en aanklikken. Hierna 'registreer een account' selecteren en de gevraagde gegevens invullen. We verwachten in de toekomst meer artikelen via de Webwinkel aan te kunnen bieden.

Nu is het ook mogelijk om giften aan verschillende doelen te betalen en is actuele informatie over activiteiten en de liturgie voor de dienst op zondagmorgen via de App beschikbaar. Een reden temeer om de Webwinkel en de App extra onder de aandacht te brengen.
Daarom zal op zondag 8 juli na de dienst voor geïnteresseerden een korte presentatie gegeven worden en kunnen we u hierna op weg helpen om de App en/of de Webwinkel te gaan gebruiken. Ook is meer informatie beschikbaar op onze website onder Nieuws (www.pgwd.nl).
Met deze veranderingen gaan we met de tijd mee en kunt u bijvoorbeeld tijdens een dienst ook digitaal de collecte doelen ondersteunen.

Als u vragen en/of aanbevelingen heeft dan horen wij dit graag.

Klik hier voor een gebruikerstoelichting.

Namens de werkgroep, Diaconie                                        Aart Mul en Joost van Nigtevecht College van Kerkrentmeesters       Wijnie Holtmanns en Nico de Groot
Web-redactie                                Hans van der Zande en Willem Hilders

Expositie in het Lichthuis van John Rolff

De volgende expositie in Het Lichthuis zal te zien zijn in de maanden mei, juni en juli 2018
John is bij toeval gaan schilderen door een opmerking van een buurvrouw. Door omstandigheden kwam hij in 2011 zonder werk te zitten en die buurvrouw wilde daarom van hem een zelfgemaakte kerstkaart krijgen, omdat hij daar nu tijd voor had!
Zo begon John met schilderen en hij kreeg zoveel leuke reacties hierop, dat hij bleef schilderen. John schildert met acrylverf, dat is makkelijker uit kleren te krijgen dan olieverf.
Inspiratie haalt John van internet, eigen foto's en mooie afbeeldingen uit bladen e.d. John is een echte autodidact, hij heeft zich het schilderen helemaal zelf aangeleerd. Hij schildert niet alleen op doek, maar ook op boomstamschijven, steigerhout, plankjes, kistjes en dienbladen. Hij heeft er erg veel plezier in.
Hij vindt het een eer om in het Lichthuis te mogen exposeren en heeft zijn best gedaan om een mooie selectie van zijn werk samen te stellen voor deze expositie.
Het resultaat hiervan kunt u bewonderen in Het Lichthuis.

De expositie is te bezichtigen tijdens de openingstijden van Het Lichthuis: dinsdag-, woensdag- en donderdagmorgen van 9.30 – 12.00 uur

Donderdag 21 juni, Creatieve groep

10.00 – 12.00 uur
info Janny van den Bergh, tel 417082 (van 17.30 – 19.00 uur)
of jannyvandenbergh@hetnet.nl 

Zondag 24 juni, Kerkdiensten

Grote of Laurenskerk, Nieuwstraat 31
10.00 uur Mw. Ds. M.C. Hage
viering Heilig Avondmaal
stamtafelgesprek
koffiedrinken na de dienst

1e collecte ZWO
2e collecte Kerk

19.00 uur Ds. W.v.d. Hul, Amersfoort
Gereformeerde Bond

1e collecte Diaconie
2e collecte Kerk

Koor Grote of Laurenskerk, Nieuwstraat 31
16.30 uur Taizéviering

Zondag 1 juli, Kerkdiensten

Grote of Laurenskerk, Nieuwstraat 31
10.00 uur Mw. Ds. B. Bootsma-Gerritsen
stamtafelgesprek
koffiedrinken na de dienst

1e collecte Jeugdwerk
2e collecte Kerk

19.00 uur Ds. G.H. Kruijmer, Lage Vuursche
Gereformeerde Bond

1e collecte Jeugdwerk
2e collecte Kerk

Donderdag 5 juli, Creatieve groep

10.00 – 12.00 uur
info Janny van den Bergh, tel 417082 (van 17.30 – 19.00 uur)
of jannyvandenbergh@hetnet.nl 

Donderdag 5 juli, Alzheimercafé

Dagelijks leven met dementie   Gastspreker: Eric Zwiers, journalist. Eric Zwiers deed 3 jaar lang onderzoek naar dagelijks leven met dementie en schreef hierover een aangrijpend en prachtig vormgegeven boek: "Zolang ik er ben: Alzheimer en het dilemma van de vervliegende geest" Donderdag 5 juli 2018 Hart van Weesp, Herengracht 35 Inloop van 19.00 – 19.30 uur

Predikanten

Like ons op Facebook