Webwinkel beschikbaar via de PGWD website en App ‘Kerkgeld’

In januari 2018 heeft onze gemeente een Webwinkel in gebruik genomen. Via de Webwinkel kunt u onder meer collectebonnen bestellen/betalen, giften overmaken en daarnaast bevat de App ook het nieuws en de liturgie voor de dienst op zondagmorgen.

De tab 'Webwinkel' op onze PGWD website geeft u toegang tot onze Webwinkel.
webwinkelmenu
Ook via de App 'Kerkgeld' heeft u toegang.
kerkgeld app1kerkgeld app2
Deze App is te downloaden via de App Store [Apple] of Google Play [Android].

Om volledig gebruik te kunnen maken van de Webwinkel (o.a. bestellingen collectebonnen) willen we u/je vragen een account aan te maken. In de Webwinkel hiervoor de tab 'Mijn PGWD' aanklikken en op de webpagina als 'Nieuwe bezoeker' de gevraagde gegevens invullen of in de App Kerkgeld onze gemeente zoeken ('Webwinkel PGWD') en aanklikken. Hierna 'registreer een account' selecteren en de gevraagde gegevens invullen. We verwachten in de toekomst meer artikelen via de Webwinkel aan te kunnen bieden. Ook willen we het mogelijk maken om aanvullend giften te kunnen overmaken aan lopende projecten en acties. Op dit moment kunt u al een gift overmaken voor de Diaconie of voor onze gemeente (Algemeen). Als u vragen en aanbevelingen heeft dan horen wij dit graag.

Namens de werkgroep,
Diaconie                                        Aart Mul en Joost van Nigtevecht
College van Kerkrentmeesters       Wijnie Holtmanns en Nico de Groot
Web-redactie                                Hans van der Zande en Willem Hilders